Egypt Sharm El Sheik | Dovolená Sharm El Sheik

Dovolená v Sharm El Sheik je spíše v duchu koupání, potápění, slunění, nakupování a zábavy. Pokud máte v plánu návštěvu egyptských pyramid či chrámů, je to z tohoto místa poněkud z ruky. Ale naštěstí se ze Sinajského poloostrova můžete dostat na druhý břeh pomocí trajektu, který vyplouvá směr Hurghada téměř denně. Určitě se na dovolené nudit nebudete, čeká tu na Vás potápění a šnorchlování. Můžete si zaplatit potápěčské kurzy hned v několika centrech, které se zde nacházejí. Pokud holdujete raději suchozemské zábavě, projeďte se pouští v jeepech, na čtyřkolkách, koních či velbloudech.

Sharm El Sheik je místem luxusu. Je možné se zde ubytovat v přepychových hotelech, navštěvovat luxusní bary a restaurace, hrát golf či tenis a jiné aktivity, kterými si chcete zpříjemnit dovolenou. Turistický ruch tvoří hlavní tok příjmů, bude se tu cítit jako v bavlnce.

Doprava po městě je zajišťována pomocí hotelových mikrobusů. Můžete také využít služeb taxi či veřejných mikrobusů. O cenách se samozřejmě musí smlouvat, jak je tomu všude v Egyptě zvykem.

O tom, že je Sharm El Sheik rájem potápěčů a milovníků slunce, se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Stačí si vybrat zájezd z naší nabídky.

Dovolená Sharm El Sheikh - naše TIPY

Více zájezdů do Sharm El Sheikhu

Přijdou Vám termíny příliš vzdálené? Letěli byste na dovolenou dříve? Zkuste tedy výběr z aktuální nabídky last minute zájedů.