Ubytování Hurghada

Ubytování se v Hurghadě najde snad pro každého. Ať už jste milovníkem luxusu, nebo Vám stačí skromnější příbytek. V Hurghadě se nachází 100 hotelů různých kategorií, počínaje levnějšími hotely v severní části města nazývané ad-Daharu a konče luxusními komplexy v Sigale na jižní straně. Většina hotelů má vlastní pláže, kde jsou k dispozici lehátka i slunečníky. Pokud hotel vlastní pláž nemá, je možné využít pláž veřejnou. Dvě takové se nacházejí na ad-Daharu a jedna menší je v Sigale. Je třeba ale počítat s tím, že ani písek, ani voda nejsou příliš čisté a zaplatíte poplatek 1 egyptskou libru.

Nejvíce restaurací, barů, klubů a obchodů se nachází samozřejmě v centru. Pokud jste se rozhodli pro ubytování na okraji města, tak ale nemusíte věšet hlavu. Většina hotelů má své hotelové mikrobusy, které jezdí každou hodinu. Můžete také využít služeb taxi či veřejných mikrobusů. O cenách se samozřejmě musí smlouvat, protože řidiči Vám dobrou cenu jen tak neudělají.

V hotelech střední a vyšší třídy bývají standardem bazény, kavárny, restaurace, bary. V Hurghadě najdete i internetovou kavárnu, bankomat či směnárnu. I o zábavu Vám bude postaráno, služby hotelových animátorů jsou Vám během dne k dispozici. Aktivity jsou různé, můžete si zatančit břišní tance, zahrát volejbal nebo vodní pólo. A pokud upřednostňujete vlastní zábavu, lze si zapůjčit šlapadlo. Nudit se určitě nebudete.